
HP LaserJet Enterprise M507dn ақ
- Бар
- Коды:100040842
277 425 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HP LaserJet Enterprise M507dn
Каждый принтер в вашем парке проверяет свой рабочий код и самостоятельно устраняет атаки. Исходящие сетевые соединения вашего принтера проверяются для блокировки подозрительных запросов и предотвращения вредоносного ПО. Активность памяти отслеживается для постоянного обнаружения и предотвращения атак. Прошивка автоматически проверяется при запуске, чтобы определить подлинность кода, имеющего цифровую подпись HP.
Повышение производительности способствует развитию бизнеса
Обеспечьте безопасность бизнес-решений и помогите экономить электроэнергию с тонером HP EcoSmart.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | USB |
| Құрылғы түрі | Принтер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.48 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 5.90 с (б/б) |
| Қағазды шығару | 250 парақ. (стандартты), 250 парақ. (максималды) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 418х299х376 мм |
| Қолмен беру науасының сыйымдылығы | 100 парақ |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 1 |
| Айына беттер саны | 150000 |
| Максималды формат | A4 |
| Қолданылу саласы | үлкен кеңсе |
| Жад көлемі | 512.0 |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Деректерді тасымалдау | веб-интерфейс, AirPrint қызметін қолдау, тікелей басып шығару |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, конверттерде, күңгірт қағазға, фильмдерде, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Қағаздың тығыздығы | 60-199 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 650 парақ. (стандартты), 2300 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Android, Mac OS, Windows, iOS |
| Тұтынылатын қуат | 601 Вт (жұмыс кезінде), 7.6 Вт (күту режимінде) |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Ресурс | 5000 бет (картридждің а/б ресурсы) |
| Басып шығару жылдамдығы | 43 бет/мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Шу деңгейі | 55 дБ (жұмыс кезінде) |
| Құрылғы | принтер |
| Процессордың жиілігі | 1200.0 |
| Қаріптер және басқару тілдері | PCL 6|PDF|PostScript 3 |
- Бағасы: 277 425 ₸





