
Legrand 100 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, сұр
- Бар
- Коды:133898262
4 205 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Legrand 277814L — әртүрлі тұрғын үй және коммерциялық қолданбаларда пайдалануға арналған жерге тұйықталған розетка. Ол Legrand өнімдерінің сериясының бөлігі болып табылады және жоғары беріктік пен сенімділікпен ерекшеленеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 277814L |
| Құрылғының биіктігі | 228 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | сұр |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 4 205 ₸

