
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау DKC RAL9006 , сұр
- Бар
- Коды:133277506
3 486 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC RAL9006 калибрінің жақтауы металл күміс сұр (RAL9006) болып табылады, бұл оған заманауи және стильді көрініс береді. Ол өлшемі 60х60 мм болатын электр қондырғыларын орнатуға арналған және розеткалардың, ажыратқыштардың және басқа құрылғылардың монтаждық қораптарға мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Механикалық зақымдануларға және сыртқы әсерлерге төзімді берік материалдан жасалған, бұл пайдаланудағы беріктік пен сенімділікке кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | F00013G |
| Құрылғының биіктігі | 228 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | сұр |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 3 486 ₸

