
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау DKC RAL9010 , ақ
- Бар
- Коды:133251188
3 671 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рамка-суппорт DKC RAL9010 арналған монтаждау электр орнату бұйымдарын орнату қораптар. Классикалық ақ түсте (RAL9010) жасалған, бұл оны кез келген интерьер үшін әмбебап шешім етеді. Розеткалардың, ажыратқыштардың және басқа құрылғылардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Механикалық зақымдануға және бозаруға төзімді берік материалдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 75011W |
| Құрылғының биіктігі | 228 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9 мм |
| Ұялар саны | 4 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 100 мм |
- Бағасы: 3 671 ₸

