
Компьютерлік үстел Thermaltake ARGENT, 165x85x70 см, қара
- Қолжетімді емес
- Коды:118340869
986 675 ₸
- +7 (701) 635-42-91
STUDIO F. A. PORSCHE компаниясымен бірлесе отырып, ARGENT P900 смарт ойын үстелі әзірленді, ол дәстүрлі кеңсе үстелінің эстетикасынан ерекшеленеді, бірақ максималды әмбебаптық пен интеллектті біріктіреді. Эксклюзивті басқару блогы және жұмыс үстелі компьютерлеріне арналған мобильді RGB қолданбасы арқылы пайдаланушылар үстелдің биіктігін оңай реттей алады және реттелетін жарық әсерлерін реттей алады. Сонымен қатар, ARGENT P900 үстел параметрлерін есте сақтай алады және кестеге сәйкес биіктікті реттей алады. ARGENT P900 бірегей дизайн тілін ұсынып қана қоймайды, сонымен қатар ол сізді шынымен білетін смарт үстелге айналады.
WIfi 802.11b/g/n 2.4gHz сымсыз қосылымы. Смартфоннан параметрлерді өзгерту мүмкіндігі. 4 профильге дейін сақтау. Біріктірілген пульт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Thermaltake |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 84 келі |
| Биіктігі | 70 см |
| Тереңдігі | 85 см |
| Құрылымдық ерекшеліктері | RGB-жарықтандыру, құлаққаптарға арналған ілмек, сымдарға арналған тесіктер, шыны ұстағыш, реттелетін аяқтар |
| Максималды жүктеме | 150 келі |
| Негіз материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | МДФ |
| Ескертпе | тауар бөлшектелген түрде жеткізілуі мүмкін (құрастыруға қатысты сатушыдан сұраңыз) |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Ел | Тайвань |
| Түрі | Ойын|Компьютерлік |
| Реттеу механизмінің түрі | электр жетегі |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 165 см |
- Бағасы: 986 675 ₸



