
Компьютерлік үстел DXRacer Tidal,140х75х66,6 см, қара
- Бар
- Коды:134329201
239 900 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Tidal сериялы үстелдер шағын үйлер мен шағын кеңістіктер үшін арнайы жасалған. Эргономикалық дизайнымен үстелдер әртүрлі әрекеттерді орындауға көмектесу үшін жасалған.
Реттелетін үстелдер үстелдің биіктігін қалауларыңызға сәйкес орнатуға мүмкіндік береді. Миллиметр деңгейіндегі дәлдік ұзақ уақыт ойнау немесе жұмыс істеу кезінде оңтайлы жайлылық пен қолдауды қамтамасыз ете отырып, отырғанда да, тұрғанда да тамаша эргономикалық орынды табуға мүмкіндік береді.
Биіктікті тамаша реттеп қана қоймай, сонымен қатар мобильді қолданба арқылы басқару арқылы RGB жарықтандыруды атмосфераңызға тамаша сәйкестендіру үшін реттей аласыз! Үстеліңіздің жанында болу арқылы өте ыңғайлы және жекелендірілген тәжірибеден ләззат алыңыз.
Қосымша: Биіктікті реттеу, RGB жарықтандыру, Аксессуарларға арналған көп функциялы ілмек, Мобильді қолданбаны басқару, Жарықтандырылған басқару панелі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dxracer |
| Түсі | Қара |
| Үстелдің габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 27.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 66.6 см |
| Тереңдігі | 75 см |
| Құрылымдық ерекшеліктері | RGB-жарықтандыру, электр жетегі бар биіктікті реттеу |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Негіз материалы | Болат |
| Үстел үсті материалы | ағаш, Болат |
| Қолдану | үй үшін |
| Ескертпе | тауар бөлшектелген түрде жеткізілуі мүмкін (құрастыруға қатысты сатушыдан сұраңыз) |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Ел | Қытай |
| Түрі | Ойын|Компьютерлік |
| Үні | бір түсті |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 140 см |
- Бағасы: 239 900 ₸





