
HP LaserJet Enterprise 700 M725dn ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:1600059
2 200 303 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
МФУ HP LaserJet Enterprise M725dn (CF066A)
Возможность печати большого количества страниц на бумаге различных размеров до A3 (максимальная емкость входного лотка составляет 4600 листов). Предварительный просмотр и редактирование заданий сканирования; централизованное управление политикой печати; защита важной деловой информации.
Позвольте командам делать больше — печатать, сканировать, копировать и работать с факсом, используя бумагу разных размеров вплоть до A3, с панели экрана МФУ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | USB |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 54.11 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 10 с (б/б) |
| Қағазды шығару | 250 парақ. (стандартты) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 614х609х649 мм |
| Түс тереңдігі және сұр реңк | тереңдігі - 24 бит |
| Қатты дискінің сыйымдылығы | 320.0 |
| Қолмен беру науасының сыйымдылығы | 100 парақ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысының сыйымдылығы | 100 парақ |
| Масштабты өзгерту | 25-400 % |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 1 |
| Айына беттер саны | 200000 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 9999 |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600х600 н/д (б/б) |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 297х420 мм |
| Максималды формат | A3 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Қолданылу саласы | үлкен кеңсе |
| Жад көлемі | 1024.0 |
| Ерекшеліктері | USB интерфейс кабелі жинаққа кірмейді |
| Ақпаратты көрсету | түрлі-түсті СКД дисплей |
| Суретті e-mail арқылы жіберу | Иә |
| Деректерді тасымалдау | веб-интерфейс, AirPrint қызметін қолдау, тікелей басып шығару |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, конверттерде, күңгірт қағазға, фильмдерде, заттаңбаларда |
| Қағаздың тығыздығы | 60-199 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 600 парақ. (стандартты), 4100 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 890 Вт (жұмыс кезінде), 39 Вт (күту режимінде) |
| Орналастыру | едендік |
| Сканердің рұқсаты | 600x600 dpi |
| Ресурс | 10000 бет (б/б картридж/тонер) |
| Көшіру жылдамдығы | 41 бет/мин (б/б А4) |
| Басып шығару жылдамдығы | 41 бет/мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Сканер түрі | планшетті/созылмалы |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | екі жақты |
| Процессордың жиілігі | 800.0 |
| Қаріптер және басқару тілдері | PCL 5e|PCL 6|PDF|PostScript|PostScript 3 |
- Бағасы: 2 200 303 ₸

