
HP DesignJet T1600 3EK10A
- Қолжетімді емес
- Коды:103246533
2 497 746 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Поддерживайте высокий темп выполнения проектов. Благодаря исключительно эффективным решениям и самой простой печати файлов PDF каждый сможет легко добиться великолепных результатов. Быстро выполняйте работу благодаря высочайшей скорости печати этого самого компактного и тихого принтера. Идеальный выбор для рабочих групп САПР и ГИС в ИТ-компаниях, которые стремятся повысить эффективность совместной работы и взаимодействия.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | USB |
| Түстер саны | 6 |
| Шу деңгейі | 42 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 82 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 19 сек |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 1390х760х1080 мм |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 6 |
| Орамның максималды ені | 36 дюйм. (91 см) |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 2400 x 1200 |
| Максималды формат | A0 |
| Қолданылу саласы | үлкен кеңсе |
| Басып шығару | фотоқағазға |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| Пигментті сиялар | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 60-328 г/кв.м |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Орналастыру | едендік |
| Баспа технологиясы | термиялық ағынды |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | принтер |
| Қаріптер және басқару тілдері | PostScript 3 |
- Бағасы: 2 497 746 ₸

