
Epson SureColor SC-T5405 принтері
- Қолжетімді емес
- Коды:117937536
2 180 415 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Принтер Epson SureColor SC-T5405 — решение формата 36 дюймов для средних рабочих групп. Высокая скорость печати делает принтер Epson SureColor SC-T5405 идеальным решением для работы с САПР, ГИС и рекламными материалами.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | USB, Wi-Fi |
| Түстер саны | 4 |
| Құрылғы түрі | Принтер |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 1385х1060х750 мм |
| Орамның максималды ені | 36 дюйм. (91 см) |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 1200 x 1200 dpi |
| Максималды формат | A0 |
| Тамшының ең аз көлемі | 4 алаң |
| Қолданылу саласы | орта кеңсе |
| Ақпаратты көрсету | СК-панель |
| Жиексіз басып шығару | Иә |
| Басып шығару | қарапайым қағазда, қалың қағазға, орамда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| ОЖ қолдау | Windows |
| Тұтынылатын қуат | 38 Вт |
| Орналастыру | едендік |
| Баспа технологиясы | сиялы |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | принтер |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
- Бағасы: 2 180 415 ₸

