
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB салқындатқышы
- Бар
- Коды:140883079
269 948 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB — премиальная «всё‑в‑одном» (AIO) СВО для ЦП, которая сочетает мощное охлаждение, современный дизайн и высокую кастомизацию, включая большой изогнутый экран на водоблоке. Подходит для игровых и рабочих сборок, требовательных к охлаждению и внешнему виду.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2650 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 39.6 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 140 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2500 ж |
| Қосымша ақпарат | түтіктердің ұзындығы 200 мм,, процессордың су блогында өлшемі 6,67 дюйм болатын AMOLED экраны бар, |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 394 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 71.44 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 800 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 300 Вт |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 32 мм |
- Бағасы: 269 948 ₸






