
ҚФҚ KYOCERA 1102Z43NL0
- Бар
- Коды:128024577
567 188 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kyocera ECOSYS MA4000cix түрлі-түсті A4 MFP - сенімді, тиімді, жоғары жылдамдықты және өз класындағы ең ықшам құрылғы. ҚФФ барлық заманауи функционалдық мүмкіндіктерді біріктірді: сандық функциялардың үлкен саны бар түрлі-түсті көшірме құрылғысы, 100 парақтық түпнұсқалардың қайтымды автоматты беру құрылғысы, кірістірілген автоматты екі жақты басып шығару модулі және желі арқылы басып шығару мүмкіндігі бар түрлі-түсті принтер (стандарт RJ-45, қосқыш 8P8C), толық түсті желілік сканер және заманауи түсті сенсорлық басқару панелі, стандартты жеткізу пакетіне кіреді, компанияңыздың барлық жұмыс процестерін ең аз шығынмен оңтайландырады және нәтижесінде құжат айналымының жалпы операциялық шығындарын айтарлықтай азайтады. Түрлі-түсті және монохромды желілік басып шығару және көшіру жылдамдығы минутына 40 парақ, қайтымды типтегі құжаттарды автоматты түрде беру құрылғысы және үлкен айлық жүктеме қажетті жұмыс көлемін едәуір жеделдетеді, ал қосалқы бөлшектер мен ұзақ қызмет ету мерзімі бар ресурстық блоктар, іскери құжаттарды электронды өңдеудің жетілдірілген функционалдығы бұл MFP-ге барлық көшіру, басып шығару және сканерлеу міндеттерін өз мойнына алуға мүмкіндік береді. компания қызметкерлерінің назарын бірінші кезектегі міндеттерге аудару.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kyocera |
| Құрылғы түрі | МФУ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 39 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | бастапқы тонерлер жинағы |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 5.4 |
| Бірінші данасының шығу уақыты | 7.2 бірге |
| Қыздыру уақыты | 26 бірге |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 48 х 58 х 58 см |
| Масштабты өзгерту | 25-400% |
| Интерфейстер | USB 2.0 |
| Айына беттер саны | 100000 |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 1200 x 1200 dpi |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 600 х 600 н /д |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 1200 х 1200 н /д |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Стандарттарды қолдау | TWAIN, WIA |
| Тұтынылатын қуат | 573 Вт |
| Орналастыру | едендік |
| Сканердің рұқсаты | 600 х 600 н /д |
| Көшіру жылдамдығы | 40 бет/мин |
| Басып шығару жылдамдығы | 40 бет/мин |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Шу деңгейі | 53 |
| Құрылғы | ҚФБ |
- Бағасы: 567 188 ₸





