
ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB
- Бар
- Коды:118083056
77 760 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Система охлаждения ASUS TUF GAMING LC II 240 ARGB предназначена для обслуживания процессора. Устройство совместимо с сокетами AM4, AM5, LGA 1150, LGA 1151, LGA 1151-v2, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1200, LGA 1366, LGA 1700 и LGA 1851. Модель оснащена 2 вентиляторами типоразмера 120 мм, частота вращения которых регулируется автоматически и изменяется в диапазоне от 800 до 2000 об/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 277 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 67 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 800 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 3-pin |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 77 760 ₸




