
HP LaserJet Enterprise 700 принтері M712dn (CF236A) ақ
- Бар
- Коды:1500067
1 116 136 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Принтер HP LaserJet Enterprise 700 M712dn (CF236A)
Возможность печати больших объемов черно-белых документов на бумаге различных форматов вплоть до A3, возможность печатать до 4600 листов 1. Управление расходами благодаря функции снижения энергопотребления и поддержке технологии двусторонней печати. Защита важной деловой информации и централизованное управление политикой печати.
Скорость печати в формате A3.
Сбережение ресурсов и управление расходами.
Расходы на электроэнергию и печать всегда под контролем. Технологии Auto On/Auto и Instant-on позволяют экономить электроэнергию, 2, 3 а возможность автоматической двусторонней печати снижает расход бумаги. Средства управления помогут оптимизировать печатные процессы в рабочей группе.
Вкладывайте средства и силы в передовые и простые решения.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Интерфейстер | USB |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 38.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 10.50 с (б/б) |
| Қағазды шығару | 250 парақ. (стандартты), 250 парақ. (максималды) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 568х392х596 мм |
| Қолмен беру науасының сыйымдылығы | 100 парақ |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Картридждер саны | 1 |
| Айына беттер саны | 100000 |
| Максималды формат | A3 |
| Қолданылу саласы | үлкен кеңсе |
| Жад көлемі | 512.0 |
| Ерекшеліктері | USB интерфейс кабелі жинаққа кірмейді |
| Ақпаратты көрсету | СК-панель |
| Деректерді тасымалдау | веб-интерфейс, тікелей басып шығару |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, конверттерде, күңгірт қағазға, фильмдерде, заттаңбаларда |
| Қағаздың тығыздығы | 60-200 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 600 парақ. (стандартты), 4600 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 786 Вт (жұмыс кезінде), 22 Вт (күту режимінде) |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Ресурс | 17500 бет (б/б картридж/тонер) |
| Басып шығару жылдамдығы | 41 бет/мин (б/б А4), 20 бет/мин (б/б А3) |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Шу деңгейі | 56 дБ (жұмыс кезінде) |
| Құрылғы | принтер |
| Процессордың жиілігі | 800.0 |
| Қаріптер және басқару тілдері | PCL 5e|PCL 6|PDF|PostScript|PostScript 3 |
- Бағасы: 1 116 136 ₸





