
Ippon Back Power Pro II 500 үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:102314101
35 332 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желілік-интерактивті ИБП IPPON Back Power Pro II 500 бұл тиімді құрал, типті back қорғау үшін қолданылатын серверлік және басқа да түрлерін компьютерлік жабдықтарды кернеудің ауытқуларынан. Қуаты 500 ВА құрайды. Ол жұмыс істеп тұрған кезде шудың төмен деңгейімен және жоғары тиімділікпен сипатталады.
Құрылғыда AVR кернеуді автоматты реттеудің кіріктірілген жүйесі бар. IPPON Back Power Pro II 500 ИБП-да "суық" іске қосу мүмкіндігі бар, бұл желіде электр қуаты болмаған кезде рұқсат етіледі. Қалыпты режимде құрылғы батареяны үздіксіз зарядтайды. Модель LCD-дисплеймен жабдықталған, онда құрылғының жай-күйі және қосылған жабдықтың энергиямен қамтамасыз етілуі туралы ақпарат көрсетіледі. Дыбыстық сигналдарды беру қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ippon |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Толық жүктеме кезінде жұмыс уақыты | 1 мин |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 10 мс |
| Кіріс кернеуі | 1-фазалық |
| Шығу қуаты (белсенді) | 300 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 500 ДА |
| Шығу кернеуі | 1-фазалық |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 100х140х290 мм |
| Батареяны ыстық ауыстыру | Жоқ |
| Батареяны ауыстыру | Иә |
| Қорғау | жергілікті желіні қорғау, жоғары вольтты импульстерден қорғау, қысқа тұйықталудан қорғау, кедергілерден қорғау, телефон желісін қорғау, кедергілерді сүзу |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Интерфейстер | RJ-45, USB |
| Қуат қосқыштарының саны | 4 |
| Макс. кіріс кернеуі | 290 Жылы |
| Мин. кіріс кернеуі | 162 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | СК-экран |
| Шығу кернеуінің тұрақтылығы (батарея режимі) | 15 |
| Түрі | интерактивті |
| Шығыс сигналының түрі | синусоиданың сатылы жуықтауы |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC 320 C13 (компьютерлік) |
| Шу деңгейі | 40 дБ |
- Бағасы: 35 332 ₸



