
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Lanmaster TWT TWT-SA2-WH, ақ
- Бар
- Коды:142854058
4 378 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қораптар бір портты және қос портты қабырғаға орнатылатын телекоммуникациялық розеткаларды құрастыруға арналған. Қораптар UTP және STP 5e және 6 санаттағы RJ-45 модульдерімен, RJ-12 телефон модульдерімен, оптикалық адаптерлері бар тірек астындағы кірістірулермен, коаксиалды кабельге арналған BNC және F-қосқыштарымен жабдықталуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LANMASTER |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | TWT-SA2-WH |
| Құрылғының биіктігі | 62 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 30 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік|Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 67 мм |
- Бағасы: 4 378 ₸

