
Ippon Back Basic 1500 үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:102541384
71 649 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ИБП Ippon Back Basic 1500 предназначен для защиты подключенных приборов от перегрузок, глубокого разряда, короткого замыкания. Также проводится защита локальной сети и телефонной линии, автоматическая корректировка сетевого напряжения. Линейно-интерактивный прибор действует с эффективной выходной мощностью 900 Вт.
Оборудование Ippon Back Basic 1500 оснащено шестью компьютерными выходами, USB-портом и интерфейсом RJ-45. В основе используется 2 батареи, требующие для зарядки 6 часов. Прибор дополнен LED-индикаторами состояния сети и функцией холодного старта. Данная модель весит 10.9 кг и обладает размерами 36.4x13.9x19.5 см.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ippon |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.8 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Толық жүктеме кезінде жұмыс уақыты | 1.5 мин |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 10 мс |
| Жартылай жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты | 10 мин |
| Шығу қуаты (белсенді) | 900 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1500 ДА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 139х195х364 мм |
| Қорғау | кедергілерден қорғау |
| Дыбыстық сигнализация | Жоқ |
| Интерфейстер | USB |
| Қуат қосқыштарының саны | 6 |
| Макс. кіріс кернеуі | 280 Жылы |
| Импульстің жұтылатын макс. энергиясы | 125 Дж |
| Мин. кіріс кернеуі | 162 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | жарықдиодты индикаторлар |
| Түрі | сызықтық-интерактивті |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC 320 C13 (компьютерлік) |
| Шу деңгейі | 45 дБ |
- Бағасы: 71 649 ₸






