
Legrand 755000 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, ақ
- Бар
- Коды:140037662
1 526 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Legrand Valena LIFE Бел пернесі 1-ая 755000 - бұл әйгілі Legrand өндірушісінің жоғары сапалы кілті. Бұл бренд үйіңізге немесе кеңсеңізге сенімді және стильді шешімдерді ұсына отырып, электр қондырғылары нарығында өзін танытты. Legrand Valena LIFE Бел 1-ші кілт беріктік пен пайдалану сенімділігін қамтамасыз ететін берік пластиктен жасалған. Материал механикалық зақымға төзімді және құрамында галогендер жоқ, бұл оны үйде пайдалану үшін қауіпсіз етеді. Кілтте бір кілт және бір розетка бар, ол бір шамды немесе басқа құрылғыны басқаруға мүмкіндік береді. Кілттің өлшемдері ені 44 мм және биіктігі 44 мм, бұл оны ықшам және кез келген жерде орнатуға ыңғайлы етеді. Бекіту түрі - жылдам және оңай орнатуды қамтамасыз ететін ысырмаларға орнату. Legrand Valena LIFE Бел кнопкасы 1-ая 755000 таңдай отырып, сіз өзіңіздің үйіңізде немесе кеңсеңізде жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз ететін сенімді өндірушіден сапалы өнім аласыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 755000 |
| Құрылғының биіктігі | 50 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 6 мм |
| Ұялар саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 1 526 ₸

