
ASUS TUF Gaming White Edition TUF GAMING 1000G-WHITE 1000 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:131319795
117 732 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS TUF Gaming 1000G‑WHITE (отдельный блок питания 1000 Вт, но если перевести дух на 850 Вт — описание аналогичное) — мощный, надёжный блок питания ATX 3.0, рассчитан на современные игровые и рабочие сборки.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Кіріс жиілігі | 47 ~ 63 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 ~ 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | 75 м биіктіктен құлау сынағынан өтті, Әскери дәрежедегі сертификат, ПХД қорғаныс жабыны - ылғалдан, шаңнан және экстремалды температурадан қорғау |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 5 |
| Қуат | 1000 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 х 8.6 х 15 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 117 732 ₸



