
Сорғыш LEX PARIS ISOLA 900 күміс
- Бар
- Коды:100674744
239 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модель вытяжки LEX PARIS ISOLA 900 INOX – отличное решение для кухонного острова. Устройство имеет галогенную подсветку и оснащено мощным мотором, позволяющим эффективно справляться с воздухообменом большого кухонного пространства. Модель можно подключить, как к системе вентиляции, так и использовать в режиме рециркуляции. LEX PARIS ISOLA 900 INOX снабжена LCD дисплеем и таймером.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Қуат тұтыну | 270 Вт |
| Сүзгі | майлы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 150 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 56 дБ |
| Корпус материалы | Металл |
| Жарықтандыру | галогендік шам, 20 Вт х 4 |
| Ерекшеліктері | қарқынды режим |
| Өнімділік | 800 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 117х90х60 см |
| Жұмыс режимдері | бұру / айналым |
| Жарықтандыру түрі | галогендік шам |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | қабырғалық камин |
| Функциялар | көрсету, таймер |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 90 см |
| Ендірме ені | 90 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 239 990 ₸


