
Xiaomi Smart Band 9 Pro қызғылт фитнес-білезігі
- Бар
- Коды:130113986
41 921 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi Smart Band 9 Pro — белсенді өмір салты үшін сіздің тамаша серігіңізді таныстырамыз! Бұл фитнес-білезік стильді дизайнды, жоғары функционалдылықты және ұзақ мерзімділікті біріктіреді, бұл оны күнделікті тапсырмаларда таптырмас көмекші етеді.✨ Ерекшеліктері:
- ✅ 1,74 дюймдік AMOLED дисплей — ыңғайлы пайдалану үшін жарқын және айқын сурет.
- 🔒 WR50 ылғалдан қорғау класы — белсенді пайдаланушылар үшін су мен шаңнан қорғау.
- 🌱 Денсаулықты бақылау — қандағы оттегінің деңгейін, физикалық белсенділікті және ұйқының сапасын бақылаңыз.
- 🔋 21 күнге дейін батареяның қызмет ету мерзімі — ұзақ уақыт зарядтауды ұмытыңыз.Бұл білезік салауатты өмір салтын ұстанатын және технология әлемімен байланыста болғысы келетіндер үшін өте қолайлы. Бұл спортпен айналысу, серуендеу және күнделікті пайдалану үшін тамаша таңдау болады.Жетістіктеріңіз бен денсаулығыңызды толық бақылау үшін смартфон қолданбасымен бірге пайдалануды ұсынамыз.
- ✅ 1,74 дюймдік AMOLED дисплей — ыңғайлы пайдалану үшін жарқын және айқын сурет.
- 🔒 WR50 ылғалдан қорғау класы — белсенді пайдаланушылар үшін су мен шаңнан қорғау.
- 🌱 Денсаулықты бақылау — қандағы оттегінің деңгейін, физикалық белсенділікті және ұйқының сапасын бақылаңыз.
- 🔋 21 күнге дейін батареяның қызмет ету мерзімі — ұзақ уақыт зарядтауды ұмытыңыз.Бұл білезік салауатты өмір салтын ұстанатын және технология әлемімен байланыста болғысы келетіндер үшін өте қолайлы. Бұл спортпен айналысу, серуендеу және күнделікті пайдалану үшін тамаша таңдау болады.Жетістіктеріңіз бен денсаулығыңызды толық бақылау үшін смартфон қолданбасымен бірге пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Интерфейстер | Bluetooth |
| Размер корпуса | 44 мм |
| корпус пішіні | Тік бұрышты |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| GPS | Иә |
| Батарея | 350 МАч |
| Салмақ | 40.4 ж |
| Діріл | Иә |
| Жұмыс уақыты | 21 күнге дейін |
| Өлшемдері (ШхВхТ) | 43.3×32.5×10.8 мм |
| Датчиктер | акселерометр, кіріктірілген пульсометр |
| Қиғаш | 1,74" |
| Қорғау | судан, шаңнан |
| Ылғалдан қорғау класы | WR50 (5 атм) |
| Білезік/белдік материалы | полиуретан |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Мобильді интернет | жоқ |
| Мониторинг | калория, орналасқан жері, ұйқы, қандағы оттегінің деңгейі, дене белсенділігі |
| Фотокамераның болуы | Жоқ |
| Экранның болуы | Иә |
| Операциялық жүйе | MIUI Watch OS |
| Білезіктің/белдіктің ерекшеліктері | білезікті/белдікті ауыстыру мүмкіндігі, білезіктің/белдіктің ұзындығын реттеу |
| Зарядтау ерекшеліктері | магнитті |
| Платформаларды қолдау | Android, iOS |
| Жад картасына арналған слот | Жоқ |
| Уақытты көрсету тәсілі | аналогты + цифрлық |
| Телефон қоңыраулары | Жоқ |
| Экран технологиясы | AMOLED |
| Түрі | фитнес-білезік |
| Зарядтауға арналған қосқыш түрі | меншікті |
| Қаралуы немесе жауабы бар хабарламалар | SMS, WhatsApp |
| Бөгде қолданбаларды орнату | Жоқ |
| Экран функциялары | тұрақты жұмыс істеу мүмкіндігі, жарықпен, сенсорлық |
| Білезіктің/белдіктің түсі | Қызғылт |
| Корпустың түсі | Қызғылт |
- Бағасы: 41 921 ₸










