
Xiaomi Smart Band 9 Pro фитнес-білезігі күмістен жасалған
- Бар
- Коды:130113988
39 755 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Xiaomi Smart Band 9 Pro фитнес-білезігі — сіздің идеалды серігіңіз біріктіретін белсенді өмір салты үшін стильді дизайн және көпфункционалдылық.
✨ Ерекшеліктері:- ✅ Автономды жұмыс 21 күнге дейін — жиі зарядтау туралы ұмытыңыз.- 🔒 Берік алюминий корпус — шаң мен судан қорғау (WR50).- 🌱 Денсаулық мониторингі — қандағы оттегінің деңгейін және физикалық белсенділікті бақылаңыз.- 📱 Android және ioS жүйелерімен үйлесімділік — құрылғыларға оңай қосылады.- ⏱️ AMOLED технологиясы — ыңғайлы пайдалану үшін жарқын және анық экран.
Денсаулығы мен дене бітімін қадағалағысы келетін белсенді адамдарға, сондай-ақ күнделікті өмірде стиль мен функционалдылықты бағалайтындарға қолайлы.
Жаттығуларыңызды және денсаулық жағдайыңызды толық бақылау үшін мобильді қолданбамен бірге пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Интерфейстер | Bluetooth |
| Размер корпуса | 44 мм |
| корпус пішіні | Тік бұрышты |
| Түсі | Күміс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| GPS | Иә |
| Батарея | 350 МАч |
| Салмақ | 40.4 ж |
| Діріл | Иә |
| Жұмыс уақыты | 21 күнге дейін |
| Өлшемдері (ШхВхТ) | 43.3×32.5×10.8 мм |
| Датчиктер | кіріктірілген пульсометр, педометр |
| Қиғаш | 1,74" |
| Қорғау | судан, шаңнан |
| Ылғалдан қорғау класы | WR50 (5 атм) |
| Білезік/белдік материалы | полиуретан |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Мобильді интернет | жоқ |
| Мониторинг | калория, орналасқан жері, ұйқы, қандағы оттегінің деңгейі, дене белсенділігі |
| Фотокамераның болуы | Жоқ |
| Экранның болуы | Иә |
| Операциялық жүйе | MIUI Watch OS |
| Білезіктің/белдіктің ерекшеліктері | білезікті/белдікті ауыстыру мүмкіндігі, білезіктің/белдіктің ұзындығын реттеу |
| Зарядтау ерекшеліктері | магнитті |
| Платформаларды қолдау | Android, iOS |
| Жад картасына арналған слот | Жоқ |
| Уақытты көрсету тәсілі | аналогты + цифрлық |
| Телефон қоңыраулары | Жоқ |
| Экран технологиясы | AMOLED |
| Түрі | фитнес-білезік |
| Зарядтауға арналған қосқыш түрі | меншікті |
| Қаралуы немесе жауабы бар хабарламалар | WeChat, WhatsApp |
| Бөгде қолданбаларды орнату | Жоқ |
| Экран функциялары | тұрақты жұмыс істеу мүмкіндігі, монохромды, жарықпен |
| Білезіктің/белдіктің түсі | Күміс |
| Корпустың түсі | Күміс |
- Бағасы: 39 755 ₸










