
Epson M2110 ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:100626830
156 740 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Epson M2110 — это компактное монохромное устройство 3 в 1 (принтер-сканер-копир) с возможностью сетевого подключения Ethernet.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Сканер түрі | Планшет |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бірінші баспаның шығу уақыты | 8 сек |
| Қағазды шығару | 30 парақ. (стандартты), 30 парақ. (максималды) |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 375 x 200 x 318 мм |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Интерфейстер | Ethernet (RJ-45), USB 2.0 |
| Картридждер саны | 1 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 99 |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | 216х297 мм |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Тамшының ең аз көлемі | 3 алаң |
| Ақпаратты көрсету | СК-панель |
| Деректерді тасымалдау | тікелей басып шығару |
| Басып шығару | жылтыр қағазға, карточкаларда, конверттерде, күңгірт қағазға, қарапайым қағазда, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Пигментті сиялар | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64-90 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 150 парақ. (стандартты), 150 парақ. (ең жоғарғы) |
| ОЖ қолдау | Linux, Mac OS, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 15 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 1200x2400 |
| Ресурс | 6000 бет |
| Басып шығару жылдамдығы | 32 бет/мин (б/б А4), 15 сурет/мин (б/б А4) |
| Баспа технологиясы | пьезоэлектрлік ағынды |
| Датчик түрі | байланыс (CIS) |
| Мөрдің түрі | ақ-қара |
| Құрылғы | ҚФБ |
- Бағасы: 156 740 ₸


