
AeroCool APNX V1 корпусы қара
- Бар
- Коды:143097095
72 832 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Aerocool APNX V1 компьютерлік корпусы
б/П жоқ
Жаңа салқындату динамикасы, өнімділік және даралық
APNX V1 Mid-Tower корпусы реттелетін салқындату дәлдігін бірегей 45° қабылдау дизайнымен біріктіреді, барлығы тегіс панорамалық екі камералы құрылымда орналастырылған.
Өнімділік пен пайдаланушы тәжірибесіне арналған қозғалыс дизайны GPU және орталық процессор үшін оңтайландырылған салқындату опцияларын ұсынады, оңай қол жеткізу үшін жылдам босатылатын кронштейндер мен салқындату панельдері, сонымен қатар кабельді ұқыпты және ұқыпты басқару.
Бірегей жылу құрылымы
Екі камералы панорамалық корпус конструкциясындағы бұл инновациялық дизайнда 45° бұрыштық қабылдау құбыры бар, ол GPU және орталық процессор үшін жалпы ауа ағыны мен жылу тиімділігін жақсартады, сонымен бірге меншікті толық шыңдалған шыны көрінісін сақтайды. Бұрыштық қабылдау панелі үш 12 см, екі 14 см және екі 16 см-ге дейінгі желдеткіштерді қолдайды.
Пішін функциядан кейін келеді
Үстіңгі торлы желдеткіш құрылымы бір уақытта үстіңгі ауа ағынын жақсарта отырып, бұрыштық ауа сорғышының салқындату динамикасын көрнекі түрде көрсете отырып, ішіндегі ауа ағынының бірегей жолын көрсетеді.
Аналық платаның реттелетін орналасу механизмі
V1 аналық платаны орнатудың екі позициясын ұсынады, бұл ауа ағыны мен GPU салқындату тиімділігін жақсартуға немесе орталық процессорды салқындатуға басымдық беру үшін қалың радиаторларды/желдеткіштерді ыңғайлы орнатуға көбірек орын береді.
Салқындатуды бақылауға алыңыз
Көлемі 360 мм-ге дейінгі сұйық салқындатқыштарды және 170 мм-ге дейінгі процессорлық салқындатқыштарды қолдаумен бірге он желдеткіш ұясы бар ықтимал салқындату конфигурацияларының кең ауқымын пайдаланыңыз.
Сақтауға арналған жаңартылған кронштейн
Қолдануға ыңғайлы топсалы сақтау кронштейндері көптеген сақтау құрылғыларын оңай орнатуға және орнатуға мүмкіндік береді. 2 x 3,5 дюймдік қатты дискілерді және 4 x 2,5 дюймдік SSD дискілерді немесе 6 x 2,5 дюймге дейінгі SSD дискілерді қолдайды. Кронштейннің арнайы конструкциясы аналық платаның реттелетін ығысуы нәтижесінде пайда болатын бос орынды толтырады, сонымен қатар стильді фирмалық безендіру ретінде қызмет етеді.
Қарапайым қызмет көрсету
V1 төменгі, бүйірлік және алдыңғы бұрыштық панельдерде алынбалы сүзгілермен, сондай-ақ оңай тазалау үшін кіріктірілген үстіңгі сүзгімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | Жоқ |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | СЖО қолдауы: Алдыңғы жағы:120/140/240/280/360мм; Үстіңгі жағы:120/140/240/280/360мм; Артқы жағы:120мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 395 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Алдынан: 120мм х 3 немесе 140мм х 2 немесе 160мм х 2 (макс.); Жоғарыдан: 120мм х 3 немесе 140мм х 2 (макс.); Төменнен: 120мм х 3 (макс.) немесе 140мм x 2 (макс.); Артқы жағы: 120мм x 1 (макс.) |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 485.5x290x500мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB3.2 Gen 2×2 Type-C x 1, USB3.2 Gen 1 Type -A x 2, Аудио және микрофон |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 72 832 ₸









