
ASUS ROG Strix Helios GX601 корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:100828893
201 298 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
В среднеразмерном сером корпусе ASUS ROG Strix Helios GX601 White Edition [90DC0023-B39000] можно уместить огромное количество игровых компонентов. Он создан из алюминия, стали, пластика и закаленного стекла. Обе стороны корпуса прозрачные, через них видно ARGB-подсветку, как и через фронтальную панель. Управлять ею можно с использованием кнопки или приложения ASUS AURA.
Внутри можно разместить блок питания размером до 22 см, видеокарту длиной до 45 см, а также 4 вентилятора. Кулеры предусмотрены в комплекте поставки корпуса ASUS ROG Strix Helios GX601 White Edition [90DC0023-B39000]. Боковые панели фиксируются на защелки, а кабели внутри можно проложить за задней стенкой, чтобы их не было видно снаружи.
Внутри можно разместить блок питания размером до 22 см, видеокарту длиной до 45 см, а также 4 вентилятора. Кулеры предусмотрены в комплекте поставки корпуса ASUS ROG Strix Helios GX601 White Edition [90DC0023-B39000]. Боковые панели фиксируются на защелки, а кабели внутри можно проложить за задней стенкой, чтобы их не было видно снаружи.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 х 140х140 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 190 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 450 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 2 х 140х140 мм |
| Ашу механизмі | екі қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 5 |
| Өлшемдері | 250х595х573 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.0 x4, USB 3.1 Type-C, құлаққаптар, микрофон |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 10 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 201 298 ₸



