
ASUS TUF GAMING LC 240 ARGB
- Бар
- Коды:112919687
41 960 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Система жидкостного охлаждения ASUS TUF GAMING LC 240 ARGB — эффективное и стильное решение для охлаждения процессоров в игровых и высокопроизводительных ПК. Оснащена радиатором 240 мм, двумя ARGB-вентиляторами и поддержкой Aura Sync для яркой адресуемой подсветки.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 272 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 121 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 800 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 3-pin |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 0 дБ |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 41 960 ₸

