
Ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау Bticino KG00 Living Now, қара
- Бар
- Коды:132580143
2 623 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алдыңғы панель Bticino KG00 Living Now штепсельдерге арналған 1 модуль қара Механизммен қолданылады K4950 Living Now – бұл Bticino -ның ең жақсы дизайны мен интеллектуалды технологиясын біріктіретін жаңа топтама. Мұның бәрі орнатудың дәстүрлі қарапайымдылығымен үйлеседі. Living Now сериясындағы сәндік жақтаулар топтамасында алдыңғы панельдермен жұптастыру үшін арнайы таңдалған әрлеудің 16 нұсқасы бар. Сәндік жақтаулар әртүрлі материалдардан жасалған: пластмасса, металл (замак қорытпасы) және ағаш.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bticino |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | KG00 |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 7 мм |
| Қосымша | беткі панель, Bticino, KG00, Living Now тығындарға арналған 1 модуль қара |
| Ұялар саны | 1 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Тік |
| Түсі/реңі | қара |
| Құрылғының ені | 50 мм |
- Бағасы: 2 623 ₸

