
Legrand 754254 ажыратқыштар мен розеткаларға арналған жақтау, антрацит
- Бар
- Коды:135940674
8 595 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Valena LIFE-тың заманауи дизайны заманауи трендтерді көрсетеді: құрылымның ұтымды пішіні жұқа, таза сызықтары бар шаршыдағы шаршы кез келген интерьерге оңай сәйкес келеді. Valena LIFE сәндік жиектемелер топтамасы классикалық түсті реңктерді, сондай-ақ табиғи материалдарға еліктейтін заманауи нұсқаларды қамтиды. Керемет нюанс – жақтаудың қабырға бетінен жоғары көтерілу әсері.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндірушінің артикулы | 754254 |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 9.8 мм |
| Қосымша | https://www.legrand.com/ecatalogue/en/katalog/produkti/4-gang-plate-mat-black-valena-life-754254 |
| Ұялар саны | 4 |
| Монтаждау | Жасырын |
| Мақсаты | ажыратқыш үшін, розетка үшін |
| Орнату | Тік|Көлденең |
| Түсі/реңі | антрацит |
| Құрылғының ені | 299 мм |
- Бағасы: 8 595 ₸

