
Legrand NILOE 397873 ажыратқыштары мен розеткаларына арналған жақтау, ақ
- Бар
- Коды:138252167
2 069 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рамка LEGRAND NILOE 2-пост. слоновая кость 397873
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылғының биіктігі | 86 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 12 мм |
| Ұялар саны | 2 |
| Монтаждау | ашық |
| Мақсаты | розетка үшін |
| Орнату | Көлденең |
| Түсі/реңі | ақ |
| Құрылғының ені | 120 мм |
- Бағасы: 2 069 ₸

