
APC SRT2200RMXLI үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:5400519
1 077 354 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS SRT2200RMXLI
ИБП APC Smart-UPS предназначен для ИТ-специалистов и сетевых администраторов, чтобы обеспечить бесперебойную работу и непрерывность бизнеса. APC Smart-UPS SRT2200RMXLI обеспечивает чистое синусоидальное питание и увеличенное время автономной работы для поддержки критически важной электроники во время перебоев в подаче электроэнергии.
В комплект поставки входит:
Компакт-диск с программным обеспечением
Съемный шнур питания для конкретной страны
Компакт-диск с документацией
Руководство по установке
Крепеж для установки в стойку
Кронштейны для монтажа в аппаратурные стойки
Направляющие для монтажа в аппаратурные стойки
USB кабель
Гарантийная карта
ИБП APC Smart-UPS предназначен для ИТ-специалистов и сетевых администраторов, чтобы обеспечить бесперебойную работу и непрерывность бизнеса. APC Smart-UPS SRT2200RMXLI обеспечивает чистое синусоидальное питание и увеличенное время автономной работы для поддержки критически важной электроники во время перебоев в подаче электроэнергии.
В комплект поставки входит:
Компакт-диск с программным обеспечением
Съемный шнур питания для конкретной страны
Компакт-диск с документацией
Руководство по установке
Крепеж для установки в стойку
Кронштейны для монтажа в аппаратурные стойки
Направляющие для монтажа в аппаратурные стойки
USB кабель
Гарантийная карта
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC by Schneider Electric |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Иә |
| Зарядтау уақыты | 3 сағ |
| Кіріс кернеуі | 1-фазалық |
| Шығу қуаты (белсенді) | 1980 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 2200 ДА |
| Шығу кернеуі | 1-фазалық |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 432х88х584 мм |
| Батареяны ыстық ауыстыру | Жоқ |
| Батареяны ауыстыру | Иә |
| Қорғау | жергілікті желіні қорғау, жоғары вольтты импульстерден қорғау, қысқа тұйықталудан қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау, телефон желісін қорғау, кедергілерді сүзу |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Интерфейстер | USB |
| Қуат қосқыштарының саны | 10 |
| Макс. кіріс кернеуі | 275 Жылы |
| Импульстің жұтылатын макс. энергиясы | 340 Дж |
| Мин. кіріс кернеуі | 100 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | СК-экран |
| Қосымша интерфейстерге арналған слот | Иә |
| Түрі | қосарланған түрлендірумен |
| Шығыс сигналының түрі | синусоиды толқын |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC 320 C13 (компьютерлік) |
| Шу деңгейі | 55 дБ |
- Бағасы: 1 077 354 ₸



