
Patrol Hawk C V-care бейнебақылау жинағы 1280x720
- Бар
- Коды:100409617
32 116 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
дабыл панелі, PH-818HW қозғалыс сенсоры, PH-818YK - 2 дана қашықтан басқару пульті, PH-818MC ашу сенсоры, PH-SOS дабыл түймесі, PH-PNC медициналық қоңырау түймесі, HD V-cam камерасы, PH-WRQ газдың ағу сенсоры, PH-LSTC судың ағу сенсоры, PH-WYG түтін сенсоры
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Patrol Hawk |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз байланыс | Wi-Fi |
| Салмақ | 2.16 кг |
| Түрі | бейнебақылау жиынтығы |
| Өлшемдері | 65х44х33 мм |
| Датчиктер | қозғалыстар |
| ИК-жарықтандыру | Иә |
| Сурет | ақ-қара |
| Мегапиксельдер саны | 1 Мпикс |
| Жинақтау | дабыл панелі, қозғалыс датчигі, басқару пульті, ажырату датчигі, дабыл қағу түймесі, медициналық шақыру түймесі, камера, газдың шығуы датчигі, судың ағуы датчигі, түтін датчигі |
| Максималды рұқсат | 1280x720 |
| Түнгі режим | Иә |
| Объектив | түзету. фокус |
| Тұтынылатын қуат | 3 Вт |
| Бейнекамералар стандарты | IP |
| Бейнекамера түрі | желілік |
| Матрица түрі | CMOS |
| Орнату | Қабырғалық |
| Функциялары мен ерекшеліктері | ИК-сүзгі |
- Бағасы: 32 116 ₸


