
Vertiv Liebert GXT5-1000IRT2UXLE үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:102371938
192 011 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Источник бесперебойного питания Vertiv Liebert GXT5-1000IRT2UXLE — профессиональный UPS системы Online-двойного преобразования, обеспечивающий максимально надёжную защиту вашего оборудования от сбоев электросети, падений и скачков напряжения. Идеален для серверных, рабочих станций, сетевого и критического IT-оборудования, а также для бизнес-инфраструктур, где отказ питания недопустим.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vertiv |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Иә |
| Шығу қуаты (белсенді) | 1000 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1000 ВА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 400х85х430 мм |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Макс. кіріс кернеуі | 288 Жылы |
| Мин. кіріс кернеуі | 115 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | СК-экран |
| Түрі | қосарланған түрлендірумен |
| Шығыс сигналының түрі | синусоиды толқын |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC 320 C13 (компьютерлік) |
- Бағасы: 192 011 ₸

