
ASUS TUF-GAMING-750G 750 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:116212299
80 069 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS TUF‑GAMING‑750G — надёжный полностью модульный блок питания ATX 3.0 мощностью 750 Вт с сертификатом 80 PLUS Gold, обеспечивающий стабильное питание для игровых и рабочих ПК.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.38 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| Қуат | 750 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 150х150х86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24 pin |
- Бағасы: 80 069 ₸




