
COUGAR Cougar Helor 240 салқындату жүйесі
- Бар
- Коды:105557325
56 384 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Cougar Helor 240 салқындату жүйесі Intel немесе AMD процессорларына негізделген ойын станциясын немесе жұмыс станциясын тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Бұл модель 2 желдеткішпен жабдықталған ұзындығы 277 мм алюминий радиаторына негізделген өнімді шешім болып табылады. Олардың диаметрі 120 мм құрайды, бұл 600-ден 1800 айн/мин аралығындағы айналу жылдамдығын автоматты реттеумен бірге 200 Вт-қа дейін қуатты тиімді таратуды қамтамасыз етеді. Модельдің айрықша ерекшелігі қалақтардың ерекше пішіні болып табылады, соның арқасында шу деңгейі 37.1 дБ аспайды. Желдеткіштер гидродинамикалық мойынтіректерге негізделген, олар ұзақ қызмет ету мерзімін және ақаусыз жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Cougar Helor 240 салқындату жүйесі өзінің қуатымен ғана емес, сыртқы түрімен де ерекшеленеді. Модельдің басты ерекшелігі оның көп түсті RGB жарықтандыруы болып табылады, соның арқасында компьютерді құрастырудың көрнекі құрамдас бөлігін толықтыруға болады. Жеткізу көлеміне бекіткіштер жинағы, кабельдер, сондай-ақ шамдарды басқаруға арналған қашықтан басқару пульті кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 37.1 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 277 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 78.4 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 600 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 29.9 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 180 Вт |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Розетка | AM2|AM2+|AM3|AM3+|LGA 1151|LGA 1200|LGA 1366|LGA 2011|LGA 2066 |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | сырғулар |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 56 384 ₸




