
Defender Azgard ойын креслосы, қара, қызыл
- Бар
- Коды:101005723
87 652 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Эргономикалық пішін және спорттық дизайн. Эргономика мамандары әзірлеген қону жүйесі ұзақ виртуалды шайқастар кезінде де ыңғайсыздықты сезінбеуге мүмкіндік береді.
Жұмсақ және берік экобылғары. Бұл креслода отырып, осы заманауи және практикалық материалдың арқасында сіз кез келген температурада ыңғайсыздықты сезінбейсіз.
Күні бойы тамаша жайлылық, үй мен кеңсе үшін қолайлы. Әртүрлі жағдайларда сыналған арнайы конструкциясының арқасында ол кеңседе де, үйде де қолдануға жарамды.
Әсерлі ойын дизайны
Жарқын және стильді дизайн кез келген интерьерге сай келеді және бір қарағанда орындықтың ойын бағытын тануға мүмкіндік береді.
Тербеліс механизмі
Осының арқасында жүйке жүйесі тыныштандырылады, омыртқааралық дискілерге жүктеме азаяды, арқа бұлшықеттері босаңсады және дене бұлшықеттердің бір қалыпта спазмы болуына мүмкіндік беретін қозғалыстар жасай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Defender |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Бас киім |
| Реттеу | Высота сиденья |
| Креслоның жасалу материалы | |
| Негізгі қаптау материалы | эко-былғары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 17.5 кг |
| Орынның биіктігі | 48-58 см |
| Максималды жүктеме | 160 келі |
| Арқаның еңкею бұрышы | 155 градус. |
| Қаптау материалы | экобылғары (жасанды былғары) |
| Мақсаты | ойын креслосы |
| Ортопедиялық | Иә |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 135-145х66х51 см |
| Ұсынылатын өсім | 185 см-ге дейін |
| Ел | Ресей |
| Базаның түрі | дөңгелектері бар айқастырма |
| Дөңгелектердің түрі | қатты |
| Түсі | Қызыл, Қара |
- Бағасы: 87 652 ₸






