
ASUS ROG STRIX 650W қуат көзі
- Бар
- Коды:100379519
91 603 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS ROG STRIX 650W — мощный и надёжный блок питания ATX, 80 PLUS Gold, полностью модульный. Обеспечивает стабильное питание для игровых и мультимедийных ПК, тихую работу благодаря эффективной системе охлаждения и защиту от перегрузок и короткого замыкания.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кіріс жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 - 240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| PCI-E қосқыштарының саны | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| Қуат | 650 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 160х150х86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Салқындату жүйесі | арнайы Axial-tech конструкциясы бар 135 мм желдеткіш |
| Стандарт | ATX12V |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+4 pin |
- Бағасы: 91 603 ₸



