
XPG A-Data XPG LEVANTE 240
- Бар
- Коды:105557203
60 046 ₸
- +7 (701) 635-42-91
A-data XPG LEVANTE 240 салқындату жүйесі сұйық типті контурда қолданылатын өнімді шешім болып табылады. Бұл модель Intel және AMD процессорларымен жоғары өнімділікпен және жылу шығарумен үйлесімді. Ерекшеліктеріне байланысты құрылғы ойын жүйелері мен жұмыс станциялары үшін тамаша таңдау болады.
A-data XPG LEVANTE 240 салқындату жүйесі ұзындығы 272 мм, ені 121 мм және қалыңдығы 27 мм-ден аспайтын алюминий корпусында жасалған мыс су блогымен және радиатормен жабдықталған. Осының арқасында модель 7 қалақшалы конструкциясы бар 120 мм-ге 2 желдеткішпен жабдықталған. Олардың айрықша ерекшелігі айналу жылдамдығы болып табылады, ол автоматты түрде 600-ден 2000 айн/мин-ге дейін өзгеруі мүмкін, бұл 61,5 CFM-ге дейінгі ауа ағынын жасауға мүмкіндік береді. Гидродинамикалық мойынтіректердің арқасында әрбір желдеткіштің негізінде жоғары сенімділік қана емес, сонымен қатар максималды жылдамдықта 34 дБ аспайтын шудың төмен деңгейі де қамтамасыз етіледі.
A-data XPG LEVANTE 240 салқындату жүйесі де стильді дизайнға ие және PWM басқаруы бар RGB жарықтандыруымен жабдықталған. Қосылу үшін 4 істікшелі қосқыш қолданылады. Шлангтардың ұзындығы 400 мм. Жеткізу көлеміне монтаждау жинағы кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | XPG |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 34 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Модельмен үйлесімділік | Levante |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 121 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 272 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 61.5 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 600 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | сырғулар |
| Қалыңдық | 72 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 29.9 дБ |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 60 046 ₸





