
Пісіру беті Weissgauff HV 640 B қара
- Бар
- Коды:101379816
121 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Weissgauff HV 640 B электр плитасы тағам дайындауға арналған. Қалдық жылу индикациясы бар әртүрлі диаметрлі 4 конфоркамен жабдықталған. Олардың әрқайсысын басқару үшін құрылғының алдыңғы жағында орналасқан сенсорлық түймелер бар. Балалардан қорғау функциясы ересектер болмаған кезде панельдің рұқсатсыз қосылуын болдырмайды, бұл оның жұмысының қауіпсіздігін арттырады. Планетаның бюджеті мен ресурстарын үнемдеңіз. Энергия тиімділігі класы А және одан жоғары тұрмыстық техника күнделікті тұтынылатын энергияны азайтуға көмектеседі. Мүмкіндіктер: -түсі - қара - ендірілген ені 56 см -өлшемдері - 58 x 51 см -таймер пісіру уақытын реттеуге мүмкіндік береді -құрылғы Смарт үй жүйесіне біріктірілмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Weissgauff |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | қорғанысты өшіру, қалдық жылу индикаторы, панельді құлыптау түймесі |
| Оттықтардың барлығы | 4 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қосымша ақпарат | 9 қуат деңгейі, таймер 99 минутқа дейін |
| Керамикалық оттықтардың | 4 |
| Оттықтардың Hi Light | 4 |
| Оттықтар панелі | шыны керамика |
| Ауыстырып қосқыштар | сенсорлық |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Оттықтар таймері | бар, дыбысы өшірілген |
| Плита түрі | Электрлік |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Ені | 59 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 121 990 ₸

