
COUGAR CGR-EPN-ORB ойын креслосы , қара, қызғылт сары
- Қолжетімді емес
- Коды:135124244
132 717 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Explore Neo өте қалың, жоғары сапалы ПВХ былғарыдан жасалған, оның серпімді құрылымы және балғындық пен жайлылықты қамтамасыз ету үшін ауаның өтуіне мүмкіндік беретін жоғары тыныс алу қабілеті үшін арнайы таңдалған.
Explore Neo жиынтығына бас және бел аймағына арналған екі жастық кіреді. Физикалық күш салудың болмауы ойынға толық көңіл бөлуге мүмкіндік береді.
Тығыздығы жоғары көбік орындық кәдімгі шелек тәрізді орындықтардың көлбеу бүйірлеріне қарағанда тегіс ойықтарға ие, бұл кеңірек тірек аймағын және сенімді жастықшаны қамтамасыз етеді.
Қолтықтарды тігінен реттеу қолды қолдау және ыңғайлы қалыпты сақтау үшін тамаша деңгейді табуға мүмкіндік береді.
Explore Neo 90º-тан 155º-қа дейін жатуға мүмкіндік береді. Жұмыс істегенде немесе ойнағанда тік тұрыңыз және демалу қажет болғанда жатыңыз.
Еңкейту керілуін реттеу денеңізге қажетті қысымда бұрыштардың шағын диапазонында еңкейіп, ыңғайлы тербелуге мүмкіндік береді. Мінсіз позицияны бекітіңіз!
Explore Neo жиынтығына бас және бел аймағына арналған екі жастық кіреді. Физикалық күш салудың болмауы ойынға толық көңіл бөлуге мүмкіндік береді.
Тығыздығы жоғары көбік орындық кәдімгі шелек тәрізді орындықтардың көлбеу бүйірлеріне қарағанда тегіс ойықтарға ие, бұл кеңірек тірек аймағын және сенімді жастықшаны қамтамасыз етеді.
Қолтықтарды тігінен реттеу қолды қолдау және ыңғайлы қалыпты сақтау үшін тамаша деңгейді табуға мүмкіндік береді.
Explore Neo 90º-тан 155º-қа дейін жатуға мүмкіндік береді. Жұмыс істегенде немесе ойнағанда тік тұрыңыз және демалу қажет болғанда жатыңыз.
Еңкейту керілуін реттеу денеңізге қажетті қысымда бұрыштардың шағын диапазонында еңкейіп, ыңғайлы тербелуге мүмкіндік береді. Мінсіз позицияны бекітіңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 28.8 кг |
| Орынның биіктігі | 53 см |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Арқаның еңкею бұрышы | 155 градус. |
| Қаптау материалы | экобылғары (жасанды былғары) |
| Мақсаты | ойын креслосы |
| Ортопедиялық | Жоқ |
| Ерекшеліктері | тербеліс механизмі, Бас киім, шынтақшалар, арқаны кез келген қалыпта бекіту |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 131х73х46 см |
| Реттеу | бел тірегінің биіктігі|орындықтың биіктігі|шынтақшалардың орналасу тереңдігі|орындықтың тереңдігі|тербелістің қаттылығы|шынтақшалардың|еңкею бұрышы |
| Ұсынылатын өсім | 160-190 см |
| Ел | Қытай |
| Базаның түрі | дөңгелектері бар айқастырма |
| Дөңгелектердің түрі | қатты |
| Түсі | Қызғылт сары, Қара |
- Бағасы: 132 717 ₸







