
COUGAR Defensor ойын креслосы, қара, қызғылт сары
- Бар
- Коды:132162186
152 948 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жаңа дизайн және практикалық Кресло жоғары сапалы материалдардан жасалған. Қаптамасы премиум класты жасанды былғарыдан жасалған. Қорғаныс арқаның саулығын қамтамасыз етіп, ұзағырақ ойнауға мүмкіндік береді. Кіріктірілген жетілдірілген белді қолдау жүйесі қолданылатын қысымды бақылайды және омыртқаның табиғи қисығын сақтайды. Қалыптау көбігі арқаның пішініне сәйкес келеді және жайлылық пен қолдауды қамтамасыз етеді. Магнитті жадты көбік мойын жастығы оны киюге қажетінше дәл орналастыруға мүмкіндік береді және ұзақ ойын сеанстары немесе жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Мәліметтерге назар аударыңыз Жиналмалы 4D қол тіректері қажет болған жағдайда қолдарды қолдайды, сонымен қатар бос орын мен қолдың қозғалғыштығын қамтамасыз ету үшін артқа еңкейтілуі мүмкін. Defensor-да сақтауға арналған артқы қалта қарастырылған. Беріктігі мен сенімділігі 4-сыныпты газлифт биіктікті бірқалыпты, сенімді және қауіпсіз реттеуді қамтамасыз етеді. Defensor шығыршықтың артқы жағындағы кіріктірілген төлкенің арқасында 75 мм дөңгелектерді барлық беттерге үнсіз сырғытады. Көлденең қалыпта жайлы уақыт өткізу үшін 155-ке еңкейу қарастырылған. 120 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Бас киім |
| Реттеу | Высота сиденья |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 29.1 кг |
| Орынның биіктігі | 54.5 см |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Арқаның еңкею бұрышы | 155 градус. |
| Қаптау материалы | экобылғары (жасанды былғары) |
| Мақсаты | ойын креслосы |
| Ортопедиялық | Иә |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 136.5х77х48 см |
| Ұсынылатын өсім | 150-190 см |
| Ел | Германия |
| Базаның түрі | дөңгелектері бар айқастырма |
| Дөңгелектердің түрі | қатты |
| Түсі | Қызғылт сары, Қара |
- Бағасы: 152 948 ₸









