
Noblechairs Hero The Elder Scrolls ойын креслосы PGW-NB-HGC-005, қара, алтын
- Бар
- Коды:115224542
264 616 ₸
- +7 (701) 635-42-91
"The Elder Scrolls Online" әлемінен шабыттанған Noblechairs HERO ойын креслосы стильдің, жайлылықтың және беріктіктің үйлесімі болып табылады. Бұл қозғалыс еркіндігі мен жайлылықты қамтамасыз ететін кеңейтілген арқалығы мен отырғышы бар сериядағы ең үлкен орындық. Орындықтың арқалығы омыртқаның табиғи қисаюына сәйкес келетіндей етіп жасалған, пайдаланушының салмағын таратады және барынша жайлылықты қамтамасыз етеді
Креслода ескерткіш көбіктен жасалған бас тірекке аты аңызға айналған ESO Ouroboros символының алтын кестелері, сондай-ақ Дедрик рәміздері стиліндегі Noblechairs логотипі бар. Орындықтың артқы жағында "The Elder Scrolls Online" үш фракциясының логотиптері бар.
- Бірегей дизайн және ымырасыз сапа
- Бедерлі логотип
- Дем алатын материалдан жасалған стильді арқалық
- Вегетариандық PU былғарымен қапталған кеңейтілген орындық пен арқалық теңдесі жоқ қозғалыс еркіндігі мен ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Бас аймағындағы пішін жады бар біріктірілген жастық және реттелетін белдік тірек арқаға тамаша қолдауды қамтамасыз етеді.
Креслода реттелетін 4D шынтақшалары бар, бұл оларды кез келген қалауыңыз бойынша реттеуге мүмкіндік береді. Текстуралы беті бар полиуретанды қол тіректері жұмсақтық пен тартымдылық арасындағы тамаша тепе-теңдікті қамтамасыз етеді.
Орындық материалдарына су өткізбейтін, тазалау оңай және тыныс алатын берік PU жасанды былғары кіреді. Берік болат жақтау және ұнтақпен қапталған алюминий негізі беріктік пен тұрақтылықты қамтамасыз етеді, ал арнайы жасалған дөңгелектер қатты және жұмсақ едендерге жарамды.
Бұл орындық ойын ойнау, жұмыс істеу немесе фильм көру кезінде жайлылық пен сапаны бағалайтындар үшін тамаша таңдау болып табылады. Ол сіздің кеңістігіңізді көркейтіп қана қоймайды, сонымен қатар көптеген жылдар бойы теңдесі жоқ жайлылықты қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
- Кіріктірілген реттелетін белдік тірек
- Арқасы мен отырғышы үлкейтілген
- Практикалық еңкейту функциясы (макс. 11°)
- Жұмсақ полиуретанды жабыны бар максималды реттеуге арналған 4D шынтақшалар
- Арқаның реттелетін еңкею бұрышы (90°-тан 125°-қа дейін)
- Деформацияланатын суық көбік
- Сенімді гидравликалық газлифт (4 класс)
- Кеңсе креслоларын DIN EN 1335 стандартына сәйкес сертификаттау
- Төзімді болат жақтау
- 60 мм роликтер қатты және жұмсақ еден жабындарына жарамды.
- Максималды жүктеме 150 кг-ға дейін (331 фунт)
- Салмағы шамамен. 30 кг/66,1 фунт
- Жастықтар жиынтығы жиынтыққа кірмейді
Өлшемдері
- Жалпы биіктігі: 130-139 см/51,2–54,7 дюйм
- Орынның биіктігі: 48-57 см/18,9–22,4 дюйм
- Арқаның биіктігі: 89 см/35 дюйм
- Арқаның иық ені: 57 см/22,4 дюйм
- Арқаның сыртқы ені: 57 см/22,4 дюйм
- Арқаның ішкі ені: 32 см/12,6 дюйм
- Орындық бетінің сыртқы ені: 52 см/20,5 дюйм
- Орындық бетінің ішкі ені: 33 см/13 дюйм
- Демалыс аймағының тереңдігі: 48 см/18,9 дюйм
- Қолтықтың ені: 10,5 см/4,1 дюйм
- Қолтықтың тереңдігі: 27 см/10,6 дюйм
- Қолтықтардың биіктігі (орындықтың ең төменгі орны): 66-73 см/26-28,7 дюйм
- Қолтықтардың биіктігі (орындықтың ең биік орны): 76-83 см/29,9–32,7 дюйм
- Қолтықтардың ішкі аралығы: 49-54 см/19,3–21,3 дюйм
- Қолтықтардың ішкі аралығы: 54-59 см/21,3–23,2 дюйм
Материалдар
- Болат жақтау)
- Суық көбік (ішкі амортизация)
- Жасанды PU былғары (Мұқаба)
- Алюминий (негіз)
- Нейлон/полиуретан (дөңгелектер)
- Полиуретан (шынтақ қойғыштар)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Noblechairs |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Бас киім |
| Реттеу | Высота сиденья |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Орынның биіктігі | 57 см |
| Максималды жүктеме | 150 келі |
| Арқаның еңкею бұрышы | 125 градус. |
| Қаптау материалы | экобылғары (жасанды былғары) |
| Мақсаты | ойын креслосы |
| Ортопедиялық | Жоқ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 139х57х57 см |
| Ұсынылатын өсім | 185 см |
| Ел | Қытай |
| Базаның түрі | дөңгелектері бар айқастырма |
| Дөңгелектердің түрі | жартылай жұмсақ |
| Үні | бір түсті |
| Түсі | Алтын, Қара |
- Бағасы: 264 616 ₸




