
XG Thor корпусы қара
- Бар
- Коды:112143229
17 838 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компьютерный корпус XG Thor
Имеет классическую черную расцветку корпуса. Лаконичный дизайн и оптимальная производительность делают данную модель подходящей как для дома, так и для офиса. Стильный дизайн с подсветкой. Противопылевой фильтр на нижней панели.
Имеет классическую черную расцветку корпуса. Лаконичный дизайн и оптимальная производительность делают данную модель подходящей как для дома, так и для офиса. Стильный дизайн с подсветкой. Противопылевой фильтр на нижней панели.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 5.62 кг |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Формфактор | ATX |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 160 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 370 мм |
| Ашу механизмі | екі қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Өлшемдері | 445х185х425 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар, Микрофон, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 17 838 ₸



