
Thermaltake Ceres 350 MX Bumblebee корпусы сары түсті
- Бар
- Коды:129766883
65 630 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ceres 350 MX - бұл жасырын қосқыштары бар аналық платаларды қолдайтын орта мұнара корпусы. Зауыттан екі ауыстырылатын алдыңғы панельмен, сондай-ақ алдыңғы жағында екі CT140 ARGB Sync желдеткішімен және артқы жағында бір CT140 желдеткішімен жабдықталған. Ceres 350 MX статикалық немесе динамикалық кескіндерді, сондай-ақ көптеген пайдалы ақпаратты көрсетуге болатын бөлек сатылатын 2,1 дюймдік дөңгелек СКД панелімен үйлесімді.
Жасырын қосқыштары бар жүйелік тақталармен үйлесімді
Жаңа буын аналық платаларына арналған Ceres 350 MX корпус сериясы стандартты аналық платаларға да, жасырын қосқыштары бар аналық платаларға да қолдау көрсететін арнайы дизайнмен ерекшеленеді. Соңғысын пайдалану кабельдерді артқы жағына орналастыру арқылы төсеуді ұйымдастыруды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді. Нәтижесінде олардың саны сыртқы жағынан барынша азайтылады, бұл эстетиканы ғана емес, сонымен қатар ауа ағынын арттыруға мүмкіндік береді.
Жасырын қосқыштары бар жүйелік тақталармен үйлесімді
Жаңа буын аналық платаларына арналған Ceres 350 MX корпус сериясы стандартты аналық платаларға да, жасырын қосқыштары бар аналық платаларға да қолдау көрсететін арнайы дизайнмен ерекшеленеді. Соңғысын пайдалану кабельдерді артқы жағына орналастыру арқылы төсеуді ұйымдастыруды жеңілдетеді және ыңғайлы етеді. Нәтижесінде олардың саны сыртқы жағынан барынша азайтылады, бұл эстетиканы ғана емес, сонымен қатар ауа ағынын арттыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Thermaltake |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Сары |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 3*140мм CT140 ARGB желдеткіші |
| Қосымша ақпарат | СВО қолдауы: Алдыңғы жағы: 120/140/240/280/360мм; Үстіңгі жағы: 120/140\240/280мм; Артқы жағы: 120мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 185 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 360 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Алдыңғы жағы: 3*120/2*140мм; Жоғарғы жағы: 3*120/2*140мм; Артқы жағы: 1*120/1*140мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Өлшемдері | 475х245х463мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.0*2, HD Audio+Mic |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 65 630 ₸



