
Ippon Smart Power Pro II 1600 үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:102545507
82 743 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Источники бесперебойного питания (UPS) серии Smart Power Pro II предназначены для защиты персональных компьютеров, рабочих станций, серверов и другого важного компьютерного оборудования от основных неполадок с электропитанием: высоковольтных выбросов, электромагнитных и радиочастотных помех, понижений, повышений и полного исчезновения напряжения в электросети.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ippon |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 10 мс |
| Шығу қуаты (белсенді) | 960 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1600 ДА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 139х195х364 мм |
| Дыбыстық сигнализация | Жоқ |
| Интерфейстер | USB |
| Макс. кіріс кернеуі | 290 Жылы |
| Мин. кіріс кернеуі | 162 Жылы |
| Түрі | сызықтық-интерактивті |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC-320 C14 |
| Шу деңгейі | 45 дБ |
- Бағасы: 82 743 ₸



