
COUGAR 3MOUTNXB.0001 ойын креслосы, қара
- Бар
- Коды:132230742
242 304 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
COUGAR OUTRIDER S қалайтындар үшін жасалған
креслодан сүйікті ойындарыңыздың тәжірибесін айтарлықтай жақсартуға қабілетті барынша жайлылық пен сұранысқа ие функциялар жиынтығын алыңыз. Премиум эко-былғары, жоғары тығыздықтағы құйылған көбік және орындық пен арқалықтағы бірегей тігіс дизайны OUTRIDER S құрылғысын ең талапшыл пайдаланушылар үшін тамаша үміткер етеді.
креслодан сүйікті ойындарыңыздың тәжірибесін айтарлықтай жақсартуға қабілетті барынша жайлылық пен сұранысқа ие функциялар жиынтығын алыңыз. Премиум эко-былғары, жоғары тығыздықтағы құйылған көбік және орындық пен арқалықтағы бірегей тігіс дизайны OUTRIDER S құрылғысын ең талапшыл пайдаланушылар үшін тамаша үміткер етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Түсі | Қара |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Бас киім |
| Реттеу | Высота сиденья |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 23.15 кг |
| Орынның биіктігі | 59 см |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Арқаның еңкею бұрышы | 180 градус. |
| Қаптау материалы | экобылғары (жасанды былғары) |
| Мақсаты | ойын креслосы |
| Ортопедиялық | Иә |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 142х50,5х50 см |
| Ұсынылатын өсім | 150-190 см |
| Ел | Қытай |
| Базаның түрі | дөңгелектері бар айқастырма |
| Дөңгелектердің түрі | қатты |
- Бағасы: 242 304 ₸








