
Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO
- Бар
- Коды:140555324
74 693 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жидкостная система охлаждения Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX RGB AIO — высокопроизводительный AIO-кулер для процессоров с радиатором 240 мм, двумя RGB-вентиляторами серии RX120 и адресуемой ARGB-подсветкой. Идеальное решение для игровых и мощных рабочих ПК, обеспечивающее эффективное охлаждение и эффектный визуальный стиль с управлением подсветкой через Corsair iCUE.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Corsair |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2100 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 36 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Модельмен үйлесімділік | Corsair |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 277 мм |
| Қосымша ақпарат | 0 |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 73.5 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 300 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 74 693 ₸


