
Ippon Back Basic 650 үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:102541807
24 257 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Back Basic предназначен для защиты персональных компьютеров и мониторов, а также другой периферийной компьютерной и вычислительной техники от основных неполадок с электропитанием: высоковольтных выбросов, электромагнитных и радиочастотных помех, понижений, повышений и полного исчезновения напряжения в электросети.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ippon |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.35 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Толық жүктеме кезінде жұмыс уақыты | 2 мин |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Зарядтау уақыты | 10 сағ |
| Батареяға ауысу уақыты | 10 мс |
| Шығу қуаты (белсенді) | 360 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 650 ДА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 100х143х278 мм |
| Дыбыстық сигнализация | Жоқ |
| Интерфейстер | USB |
| Қуат қосқыштарының саны | 3 |
| Макс. кіріс кернеуі | 285 Жылы |
| Мин. кіріс кернеуі | 162 Жылы |
| Ақпаратты көрсету | жарықдиодты индикаторлар |
| Түрі | сызықтық-интерактивті |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | IEC 320 C13 (компьютерлік) |
| Шу деңгейі | 40 дБ |
- Бағасы: 24 257 ₸







