
Corsair 2500X корпусы (CC-9011286-WW) қара
- Бар
- Коды:139477538
83 249 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өзіңнің шытырман оқиғаңды таңда
Сіздің бірегей жаңа жүйеңіз сіздің мәніңізді көрсететін стильде алдын ала орнатылған элиталық панельдерден басталады. Әртүрлі нәзік алюминий немесе талғампаз ағаш панельдермен толықтырылған ақ немесе қара корпусты таңдаңыз.
Шағын корпус, бірақ көп орын
2500 сериясы қуатты компьютерді әсерлі шағын өлшемде орналастыруға мүмкіндік береді. Негізгі камерада таза, реттелген және жақсы салқындатылған жинақты орналастыруға болады, ал екінші камерада кабельді басқаруды, дискілерді және қуат көзін жасыруға болады.
Сіздің бірегей жаңа жүйеңіз сіздің мәніңізді көрсететін стильде алдын ала орнатылған элиталық панельдерден басталады. Әртүрлі нәзік алюминий немесе талғампаз ағаш панельдермен толықтырылған ақ немесе қара корпусты таңдаңыз.
Шағын корпус, бірақ көп орын
2500 сериясы қуатты компьютерді әсерлі шағын өлшемде орналастыруға мүмкіндік береді. Негізгі камерада таза, реттелген және жақсы салқындатылған жинақты орналастыруға болады, ал екінші камерада кабельді басқаруды, дискілерді және қуат көзін жасыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Corsair |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 180 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 4 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 30.4 х 37.6 х 46.9 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар/микрофон, 2 x USB 3.2, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 83 249 ₸




