
ASUS ROG Hyperion GR701 корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:116326044
248 974 ₸
- +7 (701) 635-42-91
ROG Hyperion GR701 E-ATX компьютерлік корпусы, диаметрі 420 мм қос радиаторды қолдау, диаметрі 140 мм төрт желдеткіш, металл GPU ұстағышы, құрамдас бөліктерді сақтауға арналған бөлім, ARGB желдеткіш хабы, 60 Вт жылдам зарядтау.
Қосымша салқындату: диаметрі 420 мм радиаторға арналған қос тірек, диаметрі 140 мм төрт желдеткіш және кіріктірілген желдеткіш хабы ауа ағынының орасан зор мүмкіндіктерін қамтамасыз етеді.
Қосымша орын: Ең қуатты графикалық карталарда жеткілікті орын бар; кабельдік жүйеде ені 46 мм кабельдерді бағыттауға арналған арнасы бар тереңдігі 34 мм кең камера бар.
Қосымша ыңғайлылық:құралдарды қажет етпейтін жиналмалы бүйірлік тақталар, кірістірілген сақтау жәшігі және кірістірілген графикалық карта ұстағышы құрастыру процесін одан да қызықты ету үшін біріктірілген.
Қосымша қуат: екі USB Type-C порты, 60 Вт жылдам зарядтау, алюминиймен нығайтылған жақтау және тұтқалар қуат пен ең жоғары сенімділікті қамтамасыз етеді.
Өте стильді: желдеткіш хабы мен жарықтандыру панелі Aura Sync-ті қолдайды, ал корпус анодталған металмен және нәзік әрлеумен безендірілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Full-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 20.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 х 140 мм |
| Қосымша ақпарат | Радиаторларға арналған бекіткіштер, мм 120, 140, 240, 280, 360, 420/ Нұсқаулар, Бұрандалар жинағы, Жолақтар |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 190 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 460 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Шаңға қарсы сүзгі | алдыңғы панель |
| Өлшемдері | 268х639х659 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 4 x USB 3.2, 2x USB 3.2 (Gen 2) Type-C, 1 x AudioJack |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 248 974 ₸










