
DXRacer Air-B-Black Mesh-Black Grey GC/LAFMEA/N.G компьютерлік креслосы, қара, сұр
- Бар
- Коды:139876755
178 944 ₸
- +7 (701) 635-42-91
DXRacer Air — ультра қолжетімді ойын креслосы DXRacer Air ойын креслосы ойыншылар мен кеңсе қызметкерлері үшін жайлылық пен функционалдылықтың тамаша үйлесімі болып табылады. Бұл орындық максималды жүктемені 160 кг-ға дейін қамтамасыз етеді және бойы 190 см-ге дейінгі пайдаланушылар үшін жарамды, бұл оны жалпы аудитория үшін әмбебап шешім етеді. Кресло кез келген интерьерге үйлесімді үйлесетін стильді қара және сұр түсте жасалған.
Материалдар және конструкция
DXRacer Air ұзақ мерзімділік пен жайлылықты қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы материалдардан жасалған. Орындықтың қаптамасы мен арқалығы тордан жасалған, бұл тамаша желдетуге кепілдік береді және ойынның ең қарқынды сәттерінде де қызып кетудің алдын алады. Орындықтың негізі пластиктен және болаттан жасалған, бұл сенімділік пен тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Пластмассадан және полиуретаннан жасалған полиуретанды роликтер мен қол тіректері орындыққа ұтқырлық пен ыңғайлылықты қосады.
Функционалдылық және ыңғайлылық
DXRacer Air ойын креслосы реттелетін арқалықпен (135°-қа дейін), Tilt тербеліс механизмімен, 180 мм газ көтергішімен және 4 жақты реттелетін қол тіректерімен жабдықталған. Орындықтың биіктігі 122—ден 132 см-ге дейін, орындықтар 45-тен 55 см-ге дейін реттеледі. Бас және бел жастықтары тірек пен жайлылықты қамтамасыз етеді. Орындық құрастыруға арналған толық жинақпен бірге бөлшектелген түрде жеткізіледі. DXRacer Air ойын креслосы функционалдылық пен беріктікпен үйлесетін жайлылық пен стильді бағалайтындар үшін тамаша шешім болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dxracer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 24.2 кг |
| Орынның биіктігі | 122 см |
| Қосымша ақпарат | Кресло бөлшектелген түрде жеткізіледі. Құрастыру дербес жүзеге асырылады. |
| Максималды жүктеме | 160 келі |
| Қаптау материалы | тор |
| Мақсаты | кеңсе креслосы |
| Ортопедиялық | Жоқ |
| Ерекшеліктері | газлифт, тербеліс механизмі, шынтақшалар, тордан жасалған арқалық |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 132х54х50 см |
| Реттеу | орындықтың биіктігі|шынтақшалардың орналасу тереңдігі|еңкею бұрышы |
| Ұсынылатын өсім | 190 |
| Ел | Қытай |
| Базаның түрі | дөңгелектері бар айқастырма |
| Дөңгелектердің түрі | жартылай жұмсақ |
| Үні | бір түсті |
| Түсі | Сұр, Қара |
- Бағасы: 178 944 ₸








