
Ippon Innova RTB 1500 үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:142567332
198 985 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Innova RTB 1500 бір фазалы 1500ВА қуат көзі электр қуатының үзілуіне байланысты қауіптерді толығымен жояды және жабдықты қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктемелер, жоғары вольтты шығарындылар, желідегі шу, кернеудің өтпелі процестері және электр қуатының үзілуі сияқты электрмен жабдықтаудың бұзылуынан қорғайды. Сыртқы желідегі кернеу жоғалған жағдайда, UPS ішкі қайта зарядталатын батареялардан қуат алуға ауысады, ауысу уақыты – 0 мс. Модельді іске қосу, пайдалану және техникалық қызмет көрсету оңай. Корпус металдан жасалған, алдыңғы панелі пластиктен жасалған. Innova RTB механикалық түймелер мен жарықтандырылған СКД ақпараттық экраны арқылы басқарылады және конфигурацияланады. Экранда ағымдағы жұмыс режимі, батареялардың заряд деңгейі және қосылған жүктеменің қуаты, кернеу мен жиілік көрсетіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ippon |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Иә |
| Шығу қуаты (белсенді) | 1350 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1500 ДА |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 8.8 х 43 х 43.8 см |
| Батареяны ыстық ауыстыру | Жоқ |
| Қосымша | IEC-320-C14 кіріс қосқышы, LED дисплей, Батареяны жылдам ауыстыру |
| Батареяны ауыстыру | Жоқ |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау, шамадан тыс жүктемеден қорғау |
| Дыбыстық сигнализация | Жоқ |
| Қосымша интерфейстерге арналған слот | Жоқ |
| Түрі | онлайн |
| Шу деңгейі | 42 дБ |
- Бағасы: 198 985 ₸



